کسب درآمد با ما

همه چیز درباره همکاری در فروش با سون مارکت (از مزایا تا نحوه همکاری!)

باورتان می‌شود می‌توانید بدون سرمایه اولیه و نگرانی بابت فروش از محصولات ما را تبلیغ کنید و به‌ازای هر فروش موفق سود خوبی به جیب بزنید؟ باورتان میشود! چون قرار است در اینجا نحوه همکاری و راه و روش همکاری در فروش سون مارکت را توضیح دهیم.

تبلیغات و فروش از شما، ارائه سرویس و پشتیبانی از ما! با برنامه همکاری در فروش سون مارکت می‌توانید در ازای تبلیغ و فروش محصولات سون مارکت، کمیسیون بگیرید و در مبلغ فروش با ما شریک شوید.

برای شروع چه چیزی لازم دارید؟ فقط و فقط یک رسانه پربازدید!

پس اگر رسانه‌ای (سایت یا شبکه‌های اجتماعی) در اختیار دارید که مخاطب دارد، ولی هنوز درآمدی برایتان نداشته، این مطلب را از دست ندهید؛ چون در انتهای این آموزش و آشنایی با برنامه همکاری در فروش سون مارکت و مزایا و نحوه همکاری با، ما فقط یک قدم با کسب‌ درآمد چند ده میلیونی در ماه فاصله خواهید داشت!

همکاری در فروش چیست؟

همکاری در فروش که به آن افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی آشناسازی یا معرف نیز می‌گویند، یک روش بازاریابی است که از سه ضلع ساخته شده است:

  • ارائه‌دهنذه محصول یا خدمت
  • مشتری
  • فرد واسطه یا افیلیت

در این روش شما به‌ عنوان واسطه، مشتری را به ارائه‌ دهنده محصول وصل می‌کنید و به‌ازای هر فروش، از ارائه‌ دهنده محصول پورسانت یا حق کمیسیون دریافت می‌کنید.

اجازه دهید یک مثال بزنیم. فرض کنید محصول مورد نظر، ویدئو پروژکتور اندروید Umiio مدل Q2 (A010) باشد. شما از طرف سون مارکت یک لینک اختصاصی برای فروش کالای موردنظر دریافت و آن را در سایت و رسانه‌های اجتماعی‌تان (هرجا که مخاطب دارید) منتشر می‌کنید.
هر مشتری که روی لینک اختصاصی شما کلیک کند و کالای موردنظر را از طریق شما از سون مارکت تهیه کند، درصد مشخصی از مبلغ فروش مستقیم به جیب‌تان می‌رود.

در همکاری در فروش سون مارکت تقریباً هیچ مسئولیتی جز کمک به فروختن محصول یا معرفی برند (یعنی همان بازاریابی و تبلیغات) را برعهده ندارید. یعنی نیازی نیست که زمانی را به کسب تخصص و مهارت خاصی در حوزه‌ مربوط اختصاص بدهید، یا مثلاً از مشتریان پشتیبانی کنید.

چه کسانی می‌توانند از همکاری در فروش سون مارکت درآمد کسب کنند؟

همکاری در فروش نه شرایط سنی دارد، نه ابزار و امکانات خاصی می‌خواهد؛ اگر یادتان باشد، همان ابتدا گفتیم که تنها چیزی که برای افیلیت مارکتینگ نیاز دارید، یک رسانه پربازدید است.

هیچ چارچوب خاصی هم برای بازاریابی و ترغیب مشتری برای کلیک روی لینک و خرید محصول وجود ندارد؛ ممکن است روش معرفی شما از طریق ابزارهای دیجیتال مثل وب‌سایت، اینستاگرام و… باشد، یا مثلاً به‌صورت حضوری با مخاطبان وارد گفت‌گو شوید؛ به خودتان بستگی دارد.

به طور کلی، هر کسی که بیشترین تاثیرگذاری را روی مخاطبشان دارند، در کسب درآمد از این روش موفق‌تر ظاهر می‌شوند.

چطور یک برنامه همکاری در فروش با پورسانت بالا را انتخاب کنیم؟

میزان سودی که در فروش محصول به افیلیت اختصاص می‌یابد، یکی از قوی‌ترین انگیزه‌ها برای شروع کار است؛ اما در کنار پورسانت بالا، لازم است به موارد مهم دیگری برای انتخاب یک برنامه همکاری در فروش مناسب توجه داشته باشید.

اعتبار برند و سود حاصل از افیلیت!

اولین مسئله‌ای که باید در نظر بگیرید، اعتبار برند و کیفیت محصول و خدمات ارائه‌ شده است. اگر محصول یا خدمات برندی که در فروش آن مشارکت می‌کنید، چندان باکیفیت نباشد، فقط وقت و انرژی خودتان را هدر می‌دهید.

هرچه محصول و برندی که برای همکاری در فروش انتخاب می‌کنید آوازه خوبی داشته باشد و مشتریان پیشین آن، سطح رضایت مطلوبی از آن داشته باشند، شانس شما براس کسب درآمد حتی با پورسانت کم‌تر نیز بالا خواهد بود؛ چون اعتبار و شهرت نیک برند خودش نصف راه است!

کفه‌ مسئولیت‌ها نباید سنگین‌تر از دریافتی‌ها باشد!

قاعده‌ کلی پلن‌های افیلیت مارکتینگ این است که صرفاً معرفی برند، فروختن محصول و مواردی شبیه به این بر عهده‌ واسطه باشد. مواردی مثل بهبود کیفیت محصول، پشتیبانی از مشتریان، ارسال و حمل و‌ نقل و… معمولاً برعهده‌ برند ارائه‌ دهنده است.

بنابراین اگر در نظر دارید به برنامه‌ همکاری در فروش برندی بپیوندید که بسیاری از این مسئولیت‌ها را بر شانه‌های شما قرارداده‌ و در مقابل پورسانت پایینی را دریافت می‌کنید، بهتر است کمی بیش‌تر به تصمیم خود فکر کنید.

انواع همکاری در فروش سون مارکت

برنامه‌ همکاری در فروش سون مارکت در قالب سه نوع پلن برنزی، نقره‌ای و طلایی تعریف شده‌ است.

اگر برآورد شما برای میزان خرید مشتریان‌تان تا سقف ۱۰ میلیون تومان است، می‌توانید لینک همکاری برنزی را دریافت کنید. به این ترتیب 5 الی 10 درصد از هر فروش توسط شما، به حساب‌تان واریز می‌شود.

برای خرید بین۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان، بهتر است پلن نقره‌ای را با سود 10 الی 20 درصد انتخاب کنید.

برای حجم فروش بیش از ۳۰ میلیون در ماه هم می‌توانید لینک فروش طلایی را دریافت کرده  و 20 الی 30 درصد از مبلغ هر فروش را از آن خود کنید.

 

در هر یک از این پلن‌ها، شما مبلغ صدهزارتومان را بلافاصله به‌ عنوان جایزه‌ ثبت‌نام دریافت خواهید کرد که بعد از فروش یک میلیون تومان در ماه اول قابل برداشت میباشد.

مزایای همکاری در فروش سون مارکت نسبت به سایر رقبا چیست؟

سیستم همکاری در فروش سون مارکت (هم‌سازی) ۵ مزیت برای افیلیت‌ها دارد:

پرداخت جایزه ثبت‌نام

در پلن‌های مشارکت سون مارکت، علاوه بر این که فروشندگان هیچ نیازی به پرداخت هزینه یا آماده‌سازی محصولات و خدمات ندارد، بلافاصله بعد از تکمیل ثبت‌نام یک جایزه‌ صدهزارتومانی نیز دریافت می‌کنند.

7 روز ضمانت بازگشت وجه

تمام پلن‌های سون مارکت با هفت روز ضمانت بازگشت وجه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. بنابراین اگر روزی به هر دلیلی هریک از مشتریان شما نسبت به انتخاب خود تردید داشته باشد، طی این مدت می‌تواند روی بازگشت وجه نیز حساب کند.

عدم نیاز به سرمایه‌ اولیه

برای آغاز همکاری در فروش سون مارکت، پیچیدگی و دشواری پیش روی شما نیست. تمام چیزی که به آن نیاز دارید مشتری و یک پنل کاربری در سون مارکت است. هیچ شرایطی درباره‌ بسترهای فروش و منابع انسانی و… شما وجود ندارد و همه چیز انتخاب شماست!

حسن شهرت و محبوبیت سون مارکت

مشتریان سون مارکت، از پیش با کیفیت خدمات و محصولات ما آشنایی نسبی دارند. بنابراین با پلن مشارکت، کار دشواری برای ایجاد آگاهی از برند و آشناسازی بر عهده‌ شما نیست.

علاوه بر این، کیفیت و سرعت بالای خدمات پشتیبانی تراز اول (فروشگاه فیزیکی و امکان پاسخگویی و خرید حضوری و پاسخگویی تلفنی . واتس اپ  و…) باعث می‌شود مشتریان همواره از خدمات راضی باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئله را با واحد پشتیبانی در میان بگذارند و بلافاصله آن را حل کنند.

🧩 پیشنهاد خواندنی: مراحل راه‌ اندازی پنل همکاری و هر آنچه که باید بدانید

پورسانت بالا نسبت به رقبا

برنامه هم‌سازی سون مارکت بیشترین و منصفانه‌ترین حق کمیسیون را برای افیلیت‌ها در نظر گرفته است. همان‌طور که گفتیم، اگر موفق شوید که ماهانه بیش از ۳۰ میلیون تومان از محصولات سون مارکت را بفروشید، 20 الی 30 درصد از هر فروش را کسب می‌کنید که مبلغ خیلی خوبی است.

نحوه همکاری در فروش با سون مارکت

برای شروع کسب درآمد، تنها به یک حساب کاربری نیاز دارید. اگر از قبل جزو سون مارکت هستید نیازی به ساخت حساب کاربری ندارید و می‌توانید از پنل اشتراک خود برای کسب درآمد نیز استفاده کنید. اما اگر تازه قرار است به جمع ما بپیوندید کافی است وارد صفحه‌ نخست وب سایت شوید و مراحل زیر را انجام دهید:

۱. ساخت حساب کاربری در سون مارکت 

در صفحه‌ نخست وب‌سایت سون مارکت، در گوشه‌ بالا سمت راست صفحه، روی گزینه‌ «ورود/ثبت‌نام» کلیک کنید.

برای ساخت حساب کافی است در قسمت «ایجاد حساب کاربری» اطلاعات اولیه خود شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن را وارد کنید.

پس از تکمیل ثبت‌نام وارد پنل کاربری خود شوید.

 

۲. آغاز همکاری سون مارکت!

بعد از ایجاد حساب وارد پنل شوید و از منوی سمت راست تب «همکاری‌ در فروش» را باز کنید:

 

با پیوستن شما به جمع سون مارکت و قرار دادن لینک محصول در بخش مربوطه به‌ طور پیش‌فرض لینک‌های اختصاصی خودتان ساخته شده و در اختیارتان قرار می‌گیرد.

برای هریک از محصولات، لینک هر یک از محصولات را در بخش مربوطه لینک مخصوصی تعریف می‌شود. از اینجا بر عهده‌ شما و خلاقیت‌تان است. می‌توانید این لینک را در وب‌سایت خود جای‌گذاری یا در شبکه‌های اجتماعی‌تان منتشر کنید یا به هر روش دیگری در اختیار مخاطب‌تان قرار دهید.

به این ترتیب به‌صورت خودکار، با هر خرید از سمت مخاطبان شما، پنل کاربری به‌صورت خودکار شارژ می‌شود.

۳. دریافت جوایز و سود حاصل از فروش

پس از پیوستن رسمی‌ شما به همکاران سون مارکت، هدیه‌ صد هزارتومانی به شما تعلق می‌گیرد.

بعد از این جایزه‌، طبق پلن‌های برنزی و نقره‌ای و طلایی که در بخش قبلی معرفی شدند، سود حاصل از فروش به پنل شما اضافه می‌شود. همواره می‌توانید در پنل خود، داده‌های مربوط به مشارکت خود را بررسی کنید. داده‌هایی مثل تعداد معرفی‌هایی که به نتیجه منجر شده‌اند، میزان سود شما از هریک و آمار و نمودارهای مربوط به زمان فعالیت و…

زمانی که سود شما به بیش از 300 هزارتومان برسد، می‌توانید با کلیک روی دکمه‌ «درخواست واریز» مبلغ سود خود را به حساب بانکی‌ خود انتقال بدهید.

کسب درآمد را از همین امروز شروع کنید!

حالا که با برنامه همکاری در فروش سون مارکت آشنا شدید و مزایای آن را شناختید، بهانه‌ای برای عقب انداختن کسب درآمد از همکاری در فروش ندارید! همین الان به صفحه ثبت نام در سون مارکت بروید و با ثبت‌نام و دریافت لینک اختصاصی‌تان، استارت کسب‌ درآمد و همکاری با سون مارکت را محکم بزنید.

راستی، اگر درباره جزئیات همکاری در فروش سون مارکت سوالی در ذهن دارید، حتماً از طریق راه های ارتباطی فروشگاه با ما در ارتباط باشید تا سوالات‌تان را پاسخ دهیم.